رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی از اعزام یک تیم پزشکی خیر با بیش از 50 متخصص به روستاهای محروم ممبی در آینده نزدیک خبر داد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی در گفتگو با خبرنگار بهمئی نیوز از اعزام یک گروه جهادی به مناطق محروم شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

علی آبشنگ تصریح کرد: گروه جهادی قرارگاه امام رضا (ع) در ایام نوروز امسال در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد خدمات عمرانی و درمانی ارائه می‌کنند که بخشی از خدمات خیریه عیدانه امسال خود را به خدمت رسانی پزشکی در روستاهای محروم بهمئی اختصاص می دهند.

وی افزود:این اردوی جهادی که شامل بیش از ۵۰ پزشک متخصص هستند، خدمات مختلفی در حوزه های عمرانی، فرهنگی، درمانی و اشتغال‌زایی ارائه می کنند.

آبشنگ خاطرنشان کرد: این تیم خیریه و جهادگر از روز هشتم تا پانزدهم فرودین‌ سال جدید در بخش ممبی شهرستان بهمئی در حوزه‌ درمانی فعالیت می‌کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی با اشاره به اینکه این قرارگاه جهادی از سال ۹۳ فعالیت‌های محرومیت‌زدایی در مناطق محروم و کم‌برخوردار کشور را آغاز کرده است، گفت:این تیم پزشکی با امکانات و تجهیزات پزشکی کافی به خصوص دستگاه های اکو و سونوگرافی، متخصصینی در حوزه های قلب، داخلی،اطفال و زنان به همراه دارد که می توانند خدمات قابل قبولی به روستاهای محروم ما ارائه دهند.

وی در پایان با بیان اینکه برای اولین بار شهرستان ما میزبان یک تیم بزرگ متخصص پزشکی است، افزود:از تمامی مسئولان شهرستان به خصوص در حوزه ممبی انتظار داریم این تیم جهادگر را به بهترین شکل ممکن تکریم و میزبانی کنند.

انتهای پیام/