پنجمین دوره انتخابات شورای اجرایی و بازرسی جمعیت هلال احمر شهرستان با مشارکت اعضای فعال واجد شرایط پایان هفته برگزار می‌شود.

به گزارش بهمئی نیوز؛رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهمئی گفت: پنجمین دوره انتخابات شورای اجرایی و بازرسی جمعیت هلال احمر شهرستان با مشارکت اعضای فعال واجد شرایط برگزار می‌شود.

رادی تصریح کرد:این انتخابات روز جمعه 23 خردادماه همزمان با سراسر کشور راس ساعت ۹ صبح با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی برگزار می شود.

وی افزود: این انتخابات با مشارکت اعضای واجد در شهر لیکک- خیابان دین و دانش – سالن امتحانات دبیرستان شهید بهشتی برگزار می شود.

 


رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهمئی خاطرنشان کرد: 10 نفر بعنوان نامزد شورای اجرایی و بازرسی هلال احمر شهرستان در پنجمین دوره از انتخابات مجامع باهم رقابت خواهند کرد.

رادی با بیان اینکه از کلیه واجدین شرایط برای مشارکت در انتخابات و رای گیری به صورت پیامکی دعوت شده است،افزود: حق شرکت در انتخابات تنها ویژه اعضای فعالی است که پیامکی مبنی بر حضور در انتخابات دریافت کردند.

وی در پایان گفت:این افراد می توانند با در دست داشتن کارت شناسایی خود و حضور در محل شعبه اخذ رای در انتخاب افراد اصلح و توانمند برای شورای اجرایی و بازرسی، ایفاگر نقش خود در تصمیم گیری های این جمعیت باشند.

انتهای پیام/