دبیر شورای راهبردی ارتباطات ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی در یادداشتی توجه به این حوزه در برنامه های این نامزد ریاست جمهوری را نشان از عزم جدی وی برای توسعه فضای مجازی و فناوری اطلاعات دانست.

به گزارش بهمئی نیوز؛سید فرزاد نجات نیا،دبیر شورای راهبردی ارتباطات ستاد انتخاباتی سید ابراهیم رئیسی در یادداشتی نوشت :

همواره از ارتباطات به عنوان عنصر اساسی تمدن سازی و توسعه حیات فردی و اجتماعی بشر یاد می شود.

امروزه زندگی بشر بین دو جهان فیزیکی و جهان مجازی در رفت و برگشت است و کمتر کسی رامی بینیم که تک بُعدی زندگی کند.
هر زیر ساخت, ارتباطی جدید آسیب ها و فرصت های مختص به خود را ایجاد می کند، اما به بهانه آسیب ها نمی توان در برابر جهان ارتباطات ایستاد؛ این امر نوعی خرد گریزی محسوب می شود.
پلتفرمها و پیام رسان های خارجی، پروتکل‌های کشورهای اطراف ما همچون ترکیه را پذیرفته اند و مع الوصف دیپلماسی ضعیف ما اینجا هم بدرد نخورده است.
ضرورت دارد همزمان با توسعه زیرساخت ها، نحوه تعامل با اینترنت و فضای مجازی را به جامعه آموزش داد.
اینترنت می‌تواند باعث رونق و جهش تولید، توسعه کسب و کار روستایی و ماندگاری روستائیان در روستاها شود و حتی مهاجرت معکوس!
تدبیر در تشکیل کمیته ارتباطات در سطح شورای راهبردی در جریان انتخابات نشان از نگاه ژرف سید ابراهیم رئیسی به کسب و کارهای نوپا و نیازها و اولویت های معیشتی مردم بالاخص فعالین عرصه اقتصاد دیجیتال دارد. ایشان در بحث عدالت و شفافیت، تحول گرا و پیشگام بوده است و در بحث دولت الکترونیک برنامه جدی دارد.
مردم سرویس خوب می‌خواهند و طرح اختصاص اینترنت رایگان در سبد خانوار توسط دکتر رئیسی بیش از پیش ادعاهای واهی آقایان پیرامون دوقطبی سازی های نخ نما که صرفا کارکرد انتخاباتی دارد را روشن می‌کند و به فضل الهی با استقرار دولت مردمی شاهد تحقق ایران قوی خواهیم بود.

دبیر شورای راهبردی ارتباطات

انتهای پیام /