موسسه خیریه شهید جهان نژاد با تولید و بسته بندی ده هزار ماسک در کارگاه تولیدی خود و توزیع در مدارس ،درمانگاه ها ، بخشها، روستاها به عموم مردم شهرستان بهمئی خدمت کرد.

به گزارش بهمئی نیوز؛ مسئول موسسه خیریه شهید جهانژادیان با اشاره به نوپابودن این موسسه،از خیرین خواست در ایام کرونایی این نهاد را برای کمک به نیازمندان یاری کنند.

جهان نژاد تصریح کرد:موسسه خیریه شهید جهان نژاد با استعانت از خداوند متعال به نام این شهید بزرگوار از اوایل بهمن ماه ۱۳۹۸ با مجوز رسمی از استانداری کهگلویه و بویراحمد آغاز به کار کرد.

وی گفت:این موسسه با رویکرد حمایت عمرانی، سازندگی، آموزشی و مالی از اقشار کم درآمد و محروم جامعه مشغول به خدمت رسانی است.

جهان نژاد خاطرناشن کرد:در روز های سخت کرونایی این موسسه با تهیه اقلام غذایی ضروری مستمندان طی چهار مرحله کرد.

وی افزود: همچنین با تولید و بسته بندی ده هزار ماسک در کارگاه تولیدی خود و توزیع در مدارس ،درمانگاه ها ، بخشها، روستاها به عموم مردم شهرستان بهمئی خدمت کنیم.

مسئول موسسه خیریه شهید جهان نژاد تصریح کرد: این موسسه از آحاد  مردم استان جهت پیشبرد امورات خیر و دست گیری از افراد بی بضاعت و محروم تقاضای همکاری دارد.

جهان نژاد گفت:خیرین محترم می توانند از طریق شماره حساب : ۰۱۱۳۴۹۵۱۷۱۰۰۱ یا شماره کارت : 6037997599093870 به نام موسسه خیریه شهید جهانژادیان کمک های انسان دوستانه خود را پرداخت نمایند.

در ادامه کلیپی کوتاه از خدمات عمومی ارائه شده توسط این موسسه را مشاهده کنید: