مار کبرای خطرناکی که در سقف یک خانه روستایی پنهان شده بود توسط مامور جنگلبانی شکار شد.
به گزارش بهمئی نیوز؛ برخی از افراد آنقدر از مار‌ها هراس دارند که حتی از دیدن ویدئوی آن‌ها دچار ترس و وحشت می‌شوند، بالعکس افرادی نیز هستند که نه تنها از مار‌ها وحشتی ندارند بلکه این خزندگان را به عنوان یک حیوان خانگی نگهداری می‌کنند. حال تصور کنید یک مار سمی خطرناک مانند مار کبرا وارد سقف خانه‌ای شود که ساکنان آن از مار وحشت دارند، اتفاقی که به تازگی در یکی از مناطق روستایی اطراف شهر گوآ هند رخ داد.

اعضای یک خانواده هندوستانی پس از مشاهده این مار خطرناک روی سقف منزل مسکونی خود بلافاصله از ماموران جنگلبانی کمک خواستند. ماموران جنگلبانی با حضور در این خانه این مار را شکار و به جنگل بازگرداندند. در ویدئویی که یک مامور جنگلبانی هند با نام «شایلِندرا سینگ» در توئیتر منتشر کرد یکی از ماموران را در حال شکار مار نشان می‌دهد. شایلِندرا در توضیح این ویدئو نوشت: « جنگلبانان همیشه با ببر، شیر، فیل یا پلنگ سروکار ندارند بلکه برخی اوقات باید با مار‌های سمی خطرناک مواجه شوند. یک مار کبرا توسط تیم جنگلبانی در گوا نجات پیدا کرد.»
در این ویدئو مشاهده می‌شود این مامور جنگلبانی در حالی که هیچ گونه تجهیزات ایمنی به همراه ندارد به صورت کاملا حرفه‌ای این مار را از زیر سقف بیرون کشیده و شکار می‌کند. در ادامه این ویدئو را مشاهده می‌کنید.

 

دانلود

انتهای پیام/