رئیس کمیته امداد بهمئی با اعلام شرایط طرح خانه دار شدن محرومان در این شهرستان، از متقاضیان خواست به صورت غیر حضور درخواست دهند.

به گزارش بهمئی نیوز؛رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مرکز شهرستان بهمئی از طرح ویژه حمایت از محرومین برای خانه دار خبر داد و با تشریح جزئیات آن،از متقاضیان خواست برای کاهش خطرات ابتلا به کروناویروس به صورت غیر حضور درخواست های خود را ثبت کنند.

رسول جهاندیده تصریح کرد: احداث مسکن محرومین برای مددجویان و نیازمندان روستایی در دستور کار این نهاد قرار داد.

وی گفت:افراد روستایی دارای پروانه ساختمانی و افرادی که دارای مسکن نامقاوم و یا فاقد مسکن هستند و تاکنون وامی از بنیاد مسکن دریافت نکردند، می‌توانند با استفاده از مزایای این طرح صاحب مسکن شوند.

جهاندیده خاطرنشان کرد: خانوارهای متقاضی استفاده از این طرح باید حداقل دو نفر و سن آن‌ها زیر ۷۰ سال باشد.

وی افزود: زنان مطلقه با جمعیت خانوار دو نفره به بالایی که یک سال از طلاق آن‌ها گذشته باشد، زنان زندانی که شوهر آنان بیش از ۱۵ سال حبس دارند و سه سال از تحت حمایتی آن‌ها گذشته باشد، از دیگر مشمولان این طرح هستند.

رئیس کمیته امداد مرکز شهرستان بهمئی تصریح کرد:این مسکن‌های مددجویی با حداکثر ۶۰ متر زیربنا و با  ۲۵ میلیون تومان بلاعوض از طرف بنیاد مسکن، ۱۰ میلیون تومان بلاعوض از طرف کمیته امداد و ۴۰ میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره با پروانه ساخت رایگان و ضمانت زنجیره‌ای برای مددجویان و سایر نیازمندان روستایی احداث  می‌شود.

 جهاندیده ضمن درخواست از مددجویان و افراد نیازمند برای عدم مراجعه ضروری به کمیته امداد با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت هشدار استان، گفت: برای بهره مندی از این طرح نیاز به مراجعه حضوری نیست و از مددجویان تقاضا داریم برای ثبت درخواست‌های خود در این راستا به سامانه e.emdad.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/