جهادگران بسیجی بهمئی با حضور در مدارس شهرستان اقدام به ضدعفونی و نظافت اماکن آموزشی برای آغاز سال تحصیلی جدید کردند و این کار در روزهای آینده ادامه دارد.

به گزارش بهمئی نیوز؛جهادگران بسیجی پایگاه مقاومت شهید بنیاد عمل مسکن مهر بهمئی با حضور در مدارس شهرستان اقدام به ضدعفونی،شستشو،نظافت و مرتب کردن کلاس های درس کردند تا دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی جدید محیطی بهداشتی داشته باشند.

روح اله خندان مسئول، این گروه جهادی در این راستا به خبرنگار ما گفت:با عنایت به فرارسیدن بازگشایی مدارس و جلوگیری از ابتلای دانش آموزان، معلمان و اولیا به ویروس کرونا تصمیم گرفتیم به صورت داوطلبانه به کمک مسئولان بشتابیم.

وی افزود:در این راستا مطابق دستورالعمل اعلامی مدارس مورد تقاضا مراحل شستشو، گندزدایی و ضدعفونی به کمک بسیجیان انجام می شود.

خندان در پایان با اعلام آمادگی این تیم جهادگر برای کمک به ضدعفونی و آماده سازی مدارس شهرستان برای آغاز سال تحصیلی جدید، تصریح کرد:از همه نهادها، ادارات و مسئولان شهرستان تقاضا دارم دست در دست هم دهیم و به احترام مردم فهیم شهرمان تمام تلاش خود را به کار گرفته و با همکاری بچه های فعال، دلسوز و خدوم جهادی و هیئتی زمینه بهبود شرایط را فراهم و استرس را  از دوش دستگاه تعلیم و تربیت برداریم.

تصاویر تکمیلی خبر:

انتهای پیام/