دکتر حسین پسنده در پیامی از مردم شریف بهمئی به دلیل ابراز همدردی در مصیبت وارده به خانواده ایشان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش بهمئی نیوز؛دکتر حسین پسنده در پیامی از مردم شریف بهمئی به دلیل ابراز همدردی در مصیبت وارده به خانواده ایشان تقدیر و تشکر کرد.

انالله و انا الیه راجعون

هجران ابدی و غم از دست دادن عزیز سفر کرده‌مان بر قلب‌هایمان سنگینی می‌کند

و جز پناه بردن به مشیت الهی، توکل به ذات مقدسش، توسل به ائمه اطهار(علیهم السلام) و طلب غفران برای آن زنده یاد، چاره‌ای نیست.

بدین وسیله از بذل محبت‌ها و الطاف خالصانه مردم شریف،غیور و قدرشناس شهرستان بهمئی به خصوص بزرگوارانی که قدم رنجه نموده و در مراسم تشییع و خاکسپاری شرکت نمودند، من جمله فرماندهی و پرسنل محترم سپاه پاسداران، بخشدار مرکزی، مسئولان ادارات،نهادها،هیئت های مذهبی،شورای اسلامی شهر لیکک،بسیجیان، آشنایان، دوستان، همسایگان و کلیه کسانی که به روش های مختلف(مجازی،پیامکی،تلفنی وحضوری) در این حادثه تلخ و مصیبت بار با خانواده حقیر ابراز همدردی نمودند، کمال احترام و قدردانی دارم و خاضعانه سپاسگزار همه این عزیزان هستم و اذعان دارم که زبان قدردانی و شکرگزاری تمام و کمال در برابر محبت‌ها و عنایات اعزه، در فقدان عزیزمان قاصر است . از این که به علت تألمات روحی تا کنون توفیق تشکر حضوری میسر نگردید، قلبا پوزش می‌طلبم، امیدوارم خداوند عنایت فرماید تا محبت شما عزیزان را در مراسم شادی‌تان جبران کنم.

کوچک و ارادتمند شما حسین پسنده

انتهای پیام/