دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بهمئی در اطلاعیه‌ای جزئیات ثبت نام متقاضيان شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن مرحله شهرستانی را اعلام کرد.

به گزارش بهمئی نیوز؛سید روح اله افسر، مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی در اطلاعیه‌ای جزئیات ثبت نام متقاضيان شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن مرحله شهرستانی را به شرح ذیل اعلام کرد:

                        بسمه تعالی
اطلاعیه
قابل توجه متقاضیان محترم مسابقات قرآن کریم شهرستان :
جهت ثبت نام و شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی سازمان اوقاف و امور خیریه توجه همه شما را به نکات ذیل معطوف میدارد.
۱_ زمان شروع و خاتمه ثبت نام ازتاریخ ۱۴۰۰/۲/۱۳ لغایت ۱۴۰۰/۳/۱۳ می باشد و زمان ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمی شود .
۲_ ثبت نام در این دوره از مسابقات صرفا از طریق سایت WWW.quraniran.ir وتوسط متقاضی صورت می گیرد .لذا انجام ثبت نام ازطریق سایت های دیگرمجازنبوده ودر صورت انجام (کان لم یکن) تلقی می گردد .
۳_ متقاضیان محترم تلاش نمایند در روزهای ابتدایی نسبت به ثبت نام در سایت فوق الذکراقدام نموده و از انجام ثبت نام در روزهای پایانی خودداری نمایند .
۴- تمامی شرکت کنندگان می توانند ضمن ثبت نام در رشته های قرائت تحقیق ،قرائت ترتیل ، رشته های حفظ ،اذان ، دعاخوانی ، همسرایی و همخوانی به صورت همزمان دررشته تفسیرعمومی هم ثبت نام نمایند .
۵_ اعضای گروههای همسرایی و همخوانی قرآن کریم میتوانند در یکی از رشته های انفرادی دیگرثبت نام نمایند.
۶_ شرایط عمومی لازم جهت ثبت نام در مسابقات .
الف ) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران .
ب ) داشتن حداقل ۱۸ سال سن ( متولدین ۱۳۸۲/۳/۱۵ به قبل .
* همراه داشتن کارت ملی در روز مسابقه الزامی است
ج) اقامت دائم در شهرستان محل برگزاری مسابقه .
۷_ در نهایت انتظارمیرود که متقاضیان محترم شرکت در این دوره مسابقات فایل حاوی شیوه نامه برگزاری چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران را با دقت مطالعه کنند تا در زمان برگزاری مسابقات مشکلی نداشته باشند .
(سید روح اله افسر، مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان بهمئی)

انتهای پیام /