دکتر مهرنوش سینا؛ناجی خبرنگار صداوسیمای شهرستان بهمئی - بهمئی نیوز | بهمئی نیوز
دکتر مهرنوش سینا؛ناجی خبرنگار صداوسیمای شهرستان بهمئی
شناسه خبر : 1314 | تاریخ انتشار : 24 می 2021 - 0:15 |

به گزارش پایگاه خبری بهمئی نیوز؛ درآتش سوزی روز گذشته ، در منطقه زیبا و گردشگر پذیر ماغرِ شهرستان بهمئی که دارای طبیعتی بکر و مثال زدنی است ، ۶ هکتار از عرصه های منابع طبیعی ، محیط زیست ،جنگل و همچنین باغ‌های میوه در آتش سوخت.

مسلم مختاری، خبرنگار صداوسیما به همراه نیرو‌های مردمی، بسیج، منابع طبیعی، پاکبانان ، محیط زیست، فرماندار، نیروهای اداری و گروهی متشکل از یگان حفاظتِ منابع طبیعی ، برای تهیه گزارش خبری و انعکاس این حادثه به منطقه اعزام شده بودند.

ولی متاسفانه به دلیل شرایط آتش سوزی ، کوهستانی بودن منطقه جسم و شیء از محیط اطراف به چشم مسلم مختاری خبرنگار صداوسیما برخورد می کند و وارد چِشم ایشان می شود که ایشان بی تفاوت به موضوع ، تاصبحِ روز بعد در حالِ تنظیمِ گزارشِ آتش سوزی برای ارسال به تلویزیون و شبکه های اُستانی و سراسری می نشیند.

اما ناگهان درد شدیدی در چِشم این خبرنگار بروز می کند و بعد از مدتی مشخص می شود ، که قسمتی از شیء خارجی ، بیرون و قسمتی دیگر در چِشم ایشان قرار دارد.

این خبرنگار ، پس از هماهنگی با شبکه بهداشت و درمان راهی مرکز بِستر درمانی می شود.

به صورت اتفاقی ، خانم دکتر مِهرنوش سینا یکی از متخصصین و پزشکان شهرستان بهبهان که در بهمئی مشغول فعالیت بود در محل حضور داشت ، که بعد از بررسی موضوع ، تهیه لوازم و بی حس نمودن ناحیه مورد نظر ، چِشم خبرنگارِ صداوسیما را شستسو می دهد و مدتی بعد با موفقیت و بدون آسیب ، جِسم خارجی را از چِشم این خبرنگار بیرون می آورد و اقدامات لازم برای رفع مشکل صورت می گیرد.

نکته قابل ذکر اینکه ، تلاش کادر درمان شهرستان بهمئی ، به همراه زحماتِ خانمِ دکتر مهرنوش سینا ، پرستاران داخلی و عوامل مرکز ، به همراه پیگیری ها و تلاش های آقای یوسفی روابط عمومی و دکتر هاشم طاهری مدیر شبکه بهداشت و درمان در سرعت بخشی به موضوع ، رفع مشکل و کمک به این خبرنگار قابل تقدیر است.

انتظار می رود از تلاشهای این پزشک و مجموعه و کادر بهداشت و درمان شهرستان بهمئی ، که خود از زمان شیوع ویروس کرونا ، خدمتی ای شبانه روزی ،خالصانه و خستگی ناپذیر داشته اند تقدیر و تشکر شود.

سال گذشته در آتش سوزی های منطقه کیمه در بخش سرآسیاب یوسفی شهرستان بهمئی ، آقای روح الله داد روان یکی از کارکنان منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بهمئی ، دچار حادثه و شکستگی پای خود می شود ، شایسته است مسئولان با فراهم آوردن امکانات لازم و حمایت ، نسبت به تامین امنیت و حفظ جان امدادگران ، نیرو‌های مردمی ، پاکبانان ،حامیان محیط زیست و یگان حفاظتِ منابع طبیعی ، اقدام شایسته را صورت دهند.
لازم به ذکر است که این خانم پزشک، و کادر بهداشت و درمان، به منظور تکریم اصحاب رسانه، هیچ گونه هزینه ای برای درمان و رفع مشکل این خبرنگار دریافت ننمودند.

به گزارش پایگاه خبری بهمئی نیوز؛ اصحاب رسانه، خبرنگاران صداوسیما، سایت ها و خبرگزاری ها نقش عمده ای در پیگیری مشکلات مردم و شهروندان دارند، و هر روز در معرض خطرات و مشکلات جدی هستند، امید است ادارت، نهادها و دیگر سازمانها، همچون این کادر درمان، حمایت کننده و یاری گر خبرنگاران باشند.

                            

برچسب ها
ثبت دیدگاه

گالری تصاویر مشابه

php shell hacklink php shell seobizde.com bsc sniper bot pancakeswap bot pancakeswap sniper bot the sniper bot pancakeswap sniper bot sniper bot