پنجمین مرحله رزمایش کمکهای مومنانه به همت سپاه ناحیه مقاومت بسیج در شهرستان بهمئی آغاز شد.

به گزارش بهمئی نیوز؛مراسم آغاز پنجمین مرحله رزمایش کمکهای مومنانه به همت سپاه ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با حضور فرماندار،رئیس اداره تبلیغات اسلامی و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در شهر لیکک برگزار شد.

سرهنگ پاسدار باقر پسنده،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در این مراسم با تاکید بر لزوم حمایت از اقشار آسیب پذیر و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری،تصریح کرد:امروز بعد از توزیع ۴ مرحله بسته های کمک معیشتی، شاهد آغاز پنجمین مرحله کمک مؤمنانه به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر هستیم.

سرهنگ پسنده خاطرنشان کرد:بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه، استان کهگیلویه و بویراحمد جزو استان های پیشتاز در شکل گیری قرارگاه کمک های مومنانه بود که شهرستان بهمئی هم با توزیع نزدیک به ۷ هزار بسته تاکنون از شهرستان های پیشتاز در این عرصه بود.
وی با بیان اینکه از هفته آینده بسته های آموزشی و بهداشتی در قالب این رزمایش بین نیازمندان شهرستان توزیع می شود،گفت: این رزمایش تا پایان ماه صفر  ادامه داد و امیدواریم با استفاده از ظرفیت خیرین شهرستانی و استانی بتوانیم در راستای خدمت به مردم شهرستان در کنار سایر نهادها گام های موثری برداریم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در پایان از همراهی امام جمعه شهر لیکک و حضور فرماندار شهرستان در این مراسم تقدیر کرد و گفت:از معاونت بسیج سازندگی و آماد و پشتیبانی ناحیه که در تهیه،بسته بندی و توزیع این بسته های معیشتی تلاشی جهادی دارند،تقدیر می شود، ما هر چه داریم بعد از ولایت و شهدا نعمت مردم است و امیدواریم بتوانیم خادم خوبی برای مردم باشیم.
تصاویر تکمیلی خبر و کلیپی از آغاز توزیع مرحله پنجم رزمایش کمکهای مومنانه در بهمئی را در ادامه مشاهده کنید:
انتهای پیام/
  • منبع خبر : صبح زاگرس