دبیر انجمن یاوران وقف شهرستان بهمئی با بیان اینکه حوزه محیط زیست یکی از حوزه های نیازمند موقوفه است گفت: صیانت از محیط زیست گیاهی و جانوری در صورت وجود موقوفه درآمد زا ، آسان تر است.

به گزارش بهمئی نیوز؛ نشست انجمن یاوران وقف بهمئی با پیش کسوت اداره محیط زیست و دوستدار طبیعت این شهرستان در شهر لیکک برگزار شد.

در این نشست که به میزبانی ماندنی شکیبازاده، کارمند بازنشسته محیط زیست برگزار شد، آقایان شعبان بهمئی، رئیس شورای شهر لیکک، سید روح اله افسر، مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امورخیریه شهرستان بهمئی و جمعی از اعضای انجمن یاوران وقف و دوستداران محیط زیست حضور داشتند.

مسئول انجمن یاوران وقف بهمئی، در حاشیه این نشست در گفتگو با خبرنگار ما از پیگیری این انجمن برای ایجاد موقوفه جمعی در شهرستان خبر داد.

افسون شجاعی با تقدیر از اعضای انجمن یاوران وقف بدلیل اعتمادی که به وی داشتند و به عنوان دبیر این انجمن انتخابش کردند، از همه افراد حاضر در نشست تشکر کرد.

شجاعی با بیان اینکه وقف احسان ماندگاری است، افزود: انجمن در تلاش است موقوفه درآمدزایی به صورت مشارکت جمعی مردم با نیت کمک به مسائل محیط زیستی و منابع طبیعی شهرستان بهمئی ایجاد کند.

وی افزود: در این مسیر نیازمند یاری همه ی خیرین، به خصوص دوستداران طبیعت و محیط زیست بهمئی هستیم تا بتوانیم این امر مهم را تحقق بخشیم.

دبیر انجمن یاوران وقف شهرستان با بیان اینکه حوزه محیط زیست یکی از حوزه هایی است که ایجاد موقوفه در آن امری لازم و ضروری است اما تاکنون این مهم مغفول مانده است، به خصوص صیانت از محیط زیست گیاهی و جانوری در صورت وجود موقوفه درآمد زا آسان تر است.

انتهای پیام/