این پروژه در صورت تکمیل در آینده به یکی از پایگاه های مهم فرهنگی و مذهبی در شهرستان بهمئی تبدیل می شود.

به گزارش بهمئی نیوز؛مسجد قائم آل محمد (عج) و حسینه شهدای یوسفی در صورت تکمیل در آینده به یکی از پایگاه های مهم فرهنگی و مذهبی در شهرستان بهمئی تبدیل می شود.

صدرالله پناهی، عضو هیئت امنای مسجد قائم آل محمد (عج) در این راستا به خبرنگار ما گفت: سال گذشته زمینی به متراژ ۱۵۰۰ متر توسط خیرین( آقایان جمال و جواد دانایی) به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان خریداری و وقف ساخت مسجد و حسینیه شد
 

وی افزود؛ تاکنون نزدیک به ۵۰۰ میلیون تومان هزینه ساخت این مسجد شد که نیمی از این هزینه ها به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان، توسط خیّر محترم آقای حاج جبار جباری امیرالمومنین و نیمه دیگر آن توسط مردم ایل یوسفی (به خصوص خانواده مرحوم حاج ابوالقاسم سیاهی۲۳ میلیون تومان، آقای دکتر علیرضا نقدی پور ۱۰ میلیون تومان و مرحوم حاج جان محمد فتحی ۱۰ میلیون تومان) پرداخت شد.
آقای پناهی خاطر نشان کرد: این مسجد با زیر بنای ۴۷۵ متر مربع با همت همکاران هئت امناء وعنایت مردم فهیم ایل یوسفی در حال ساخت است و در کنار آن با زیر بنای ۸۰ متر مربع، آبدارخانه و سرویس بهداشتی نیز در حال احداث است ؛در آینده نیز پیش بینی شد در صورت تامین اعتبار، حسینیه ای با مساحت ۳۰۰ متر مربع در این زمین احداث شود.
وی گفت:درپایان از تمامی خیرین محترمی که به هر نحو ممکن ما رادرساخت این مسجد یاری نمودند تقدیر وتشکر بعمل می آید ؛همچنین جا دارد از سردار هاشمی بابت جذب وواریز ۳۵ میلیون تومان به حساب مسجد قدردانی شود.

دبیر انجمن یاوران وقف شهرستان بهمئی خانم افسون شجاعی نیز پیرامون ساخت مسجد قائم آل محمد (عج) به خبرنگار ما گفت: مسجد نقش مهمى در حيات دینی، اجتماعى، اقتصادى، سياسى و علمى مسلمانان دارد و همواره بزرگان دین، مردم را به ساخت مسجد تشويق كردند.

وی از عموم خیرین ارجمند تقاضا کرد، با توجه به اینکه نزدیک به ۶۰۰ میلیون تومان دیگر برای تکمیل و بهره برداری از این مسجد مورد نیاز است، آستین همت بالا زده و کمک های خود را ارسال نمایند.

شجاعی گفت: در حال حاضر نیاز فوری به حداقل ۵۰ میلیون تومان برای این پروژه است تا آنچه تاکنون ساخته شده، حفظ و نگهداری گردد.

شماره حساب مسجد جهت واریز کمک های خیرین محترم:
۸۸۱۶۳۹۰۱۱
شماره مجازی کارت
۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۲۲۷۸۷۰
حساب مشترک هیئت امناء نزد بانک کشاورزی . به نام آقایان:
صدرالله پناهی آب الوان
حاج مصطفی پناهی
حسین کریمی
کریم سرداری
جمال دانایی

انتهای پیام/