فرماندار بهمئی خاطرنشان کرد: از اعتبارات ملی سهم قابل توجهی برای پروژه های عمرانی شهرستان در نظر گرفته شد.

به گزارش بهمئی نیوز؛نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان بهمئی با حضور معاون برنامه رزی استانداری و مسئولان اداری شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 فرماندار بهمئی در این نشست گفت:در مجموع 319 میلیارد و 635 میلیون ریال اعتبارات داریی های تملک سرمایه ای شهرستان برای سال 99 مصوب شد.

حکمت اله سنایی تصریح کرد: این بودجه شامل اعتبارات استانی،یک سوم نفت،دو سوم نفت،قانون استفاده متوازن از امکانات کشور و توزیع عادلانه و رفع تبعیض و ارتقای سطح مناطق کمتر توسعه یافته و تحقق پیشرفت و عدالت، 27درصد مالیات بر ارزش افزوده ،طرح توسعه و تکمیل راه های روستایی، اعتبارات تبصره 19 و اعتبارات تخلفات و جرائم رانندگی است.

وی افزود :اعتبارات شهرستان در 28 فصل و 61 برنامه  بین 33 دستگاه و 108حوزه توزیع شد.

فرماندار بهمئی در ادامه خاطرنشان کرد: در کنار اینها از اعتبارات ملی سهم قابل توجهی برای پروژه های عمرانی شهرستان در نظر گرفته شد.

سنایی گفت: مبلغ 220میلیارد ریال بودجه مصوب هیئت دولت برای پروژه آبرسانی به بهمئی از سدکوثر در سال 99  مصوب شد که قرار شد این مبلغ تا 800میلیارد ریال افزایش پیدا کند.

وی افزود: برای پروژه احداث ایستگاه برق شهرستان قرار شد از اعتبارات ملی هزار میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شود.

فرماندار بهمئی در پایان گفت: برای پروژه گازرسانی به حوزه سرآسیاب و ممبی مبلغ 700میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی در نظر گرفته شد.

تصاویر تکمیلی نشست:

انتهای پیام/