سنایی با اشاره به سفر معاون وزیر کشور به بهمئی،گفت:در این سفر کوتاه کمک به شهرداری لیکک و تقویت دهیاری های شهرستان را از این مسئول کشوری مطالبه کردیم.

به گزارش بهمئی نیوز؛ساعتی پیش جمالی نژاد، معاون عمرانی وزیر کشور به همراه معاون عمرانی استانداری و نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس اسلامی سفری کوتاه به شهرستان بهمئی داشتند.

فرماندار بهمئی در این راستا به خبرنگار ما گفت: این سفر پیرو مکاتبات و پیگیری هایی بود که در چند ماه اخیر در راستای رفع مشکلات حوزه عمرانی شهر لیکک مطرح شده بود.

حکمت اله سنایی تصریح کرد:معاون وزیر کشور در این سفر دقایقی را به بازدید میدانی از سطح شهر لیکک اختصاص داد.

وی افزود:مشکلات شهرداری لیکک به خصوص در حوزه مالی و عمرانی به رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اعلام شد .

سنایی خاطرنشان کرد:مشکلات مالی باعث شد که شهرداری لیکک نتواند حقوق کارگران خود را به مدت چند ماه پرداخت کند و با توجه به اینکه درصد بالایی از مردم شهرستان ما تحت پوشش نهادهای حمایتی بوده و توان پرداخت عوارض شهرداری را ندارند و همین امور منجر به کاهش درآمدزایی شهرداری لیکک شده است، از رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور درخواست کمک مالی به شهرداری داشتیم.

فرماندار بهمئی ادامه داد:برای تکمیل ورودی شهر لیکک،آسفالت معابر و ساختمان نیمه تمام شهرداری هم تقاضای کمک کردیم.

سنایی افزود:با توجه به اینکه روند مهاجرت معکوس به روستاهای ما در حال شکل گرفتن است،از این مسئول کشوری خواهان کمک به پروژه های عمرانی دهیاری های شهرستان و تقویت روستاها را داشتیم.

وی در پایان گفت:معاون وزیر کشور به تمامی شهرهای استان سفر می کند و فردا در نشستی در یاسوج به جمع بندی نهایی می رسد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : صبح زاگرس