انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بهمئی در اقدامی جالب از مردم خواستند تا سوژه ها و ایده های خود را برای تبدیل به کار هنری به هنرمندان معرفی کنند.

به گزارش بهمئی نیوز؛انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بهمئی همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی  ظهر امروز با تجمع در میدان مرکزی شهر لیکک، در اقدامی جالب از مردم خواستند تا سوژه ها و ایده های خود را برای تبدیل به کار هنری به هنرمندان معرفی کنند.

پیشکسوت هنرهای نمایشی شهرستان بهمئی و استان کهگیلویه و بویراحمد در این تجمع با اشاره به جایگاه ویژه هنر در توسعه فرهنگ جامعه، گفت:امروز روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی است که وظیفه خود دانستیم با حضور در جمع شهروندان، بخشی از نقش و ارزش کار هنری، به خصوص در حوزه تئاتر و هنرهای نمایشی را به جامعه معرفی کنیم.

فریدون مختاری با گرامیداشت سال نو و تبریک ایام نوروز به همه هموطنان سراسر کشور، گفت:بهترین هنرمند خداوند متعال است که امروز در جشن بهار طبیعت و خجسته  عید باستانی نوروز، شاهد شکوفایی و هنرنمایی گل و شکوفه و سبزه در طبیعت دور و نزدیک هستیم.

وی خاطرنشان کرد: هنرهای نمایشی به خصوص هنر تئاتر سرچشمه نبوغ انسانی و دانش و شعور آگاهانه هنرمند است که با بهره گیری از ظرافت های خاصی که به عنوان موهبت الهی در وجود خود به امانت دارد، به بخشی از واقعیت های جامعه می پردازد.

این پیشکسوت تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت:ما هنرمندان حوزه هنرهای نمایشی شهرستان بهمئی به خود می بالیم که با وجود تمام کاستی ها، در مسیر خدمت به مردم گام برمی داریم.

انتهای پیام/