شاید از ثمرات خون حاج قاسم این باشد که ابتدا مردم آمریکا از دست مدعیان دروغین حقوق بشر نجات پیدا کنند و بعد از آن رهایی قدس شریف رقم بخورد.

به گزارش بهمئی نیوز؛فعال دانشجویی و مسئول مطالبه گری و گفتمان سازی بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج در یادداشتی تحلیلی به اتفاقات اخیر آمریکا پرداخت.

در یادداشت امیرحسین دهبان نژادیان آمده است:

 سکوت مرگ بار رسانه های غربی در پوشش خبری اعتراضات گسترده مردم آمریکا در قبال نقض حقوق بشر توسط دولت آمریکا و سرکوب هزاران معترضی که برای تحقق ابتدایی ترین حقوق خود به خیابان ها آمده اند، حکایت از امپراطوری دروغینی دارد که اخبار را زیر تیغ سانسور گرفته است.

در این بین سکوت سکولار ها و غرب زده های داخلی در توحش جهان سرمایه داری اصلا جای تعجب ندارد چرا که از نظر شیفتگان غرب، ضرب و شتم مردم معترض آمریکا نوازشی پدرانه و سانسور اعتراضات توسط امپراطوری دروغین نوعی مدیریت بحران حرفه ای است.

به گمانم قبل از اینکه مردم آمریکا پرچم کشور خود را به آتش کشیدند باید فکری به حال احساسات غرب گداهای قلم به مزد می کردند چرا که دلواپسان همیشگی غرب نوکری امثال آمریکا در ذاتشان ممزوج شده است.

قدرت پوشالی آمریکا درحال افول است،افولی که باتوجه به تزلزل پایه های حاکمیت آمریکا قابل پیش بینی بود.

 شواهد افول آمریکا بسیار است که در این بین؛ضعف نظام حاکم و ناکارآمدی نظام سیاسی که ما را متوجه نفوذ گروه های خاص در اداره امور آمریکا و عدم توجه نظام حاکم به وضع مردم می کند، فاجعه ای که با آمار ۳۳٪ رضایت مندی مردم آمریکا بیشتر نمود پیدا می کند ،مشکلات فراوان اقتصادی از جمله آمار و ارقام بیکاری، فقر و بدهی ۲۳ تریلیون دلاری که این کشور را به بدهکارترین کشور دنیا تبدیل کرده است ،هزینه های سرسام آور نظامی که برای اعمال مداخله جویانه خود در سایر کشور ها و حمایت از گروه های تروریستی انجام می دهد،تضعیف آرمان ها به گونه ای که آمریکا که خود را مروج اصلی ایدئولوژی لیبرالیسم می داند ارزش های لیبرالیسم را در معرض خطر قرار داده است.

حمله به دیگر کشورها و تضییع حقوق مردم به نام دموکراسی از دیگر مصادیق تضعیف آرمان های کشور آمریکاست،مشکلات اجتماعی از جمله فقر،قتل کودکان و تبعیضات نژادی که امروزه از مهم ترین عوامل هرج و مرج در کشور آمریکا و موجب سرعت بخشیدن به افول قدرت پوشالی آمریکا شده است.

کشتی تایتانیک در حال غرق شدن است و یکی دیگر از وعده های رهبر حکیم انقلاب در حال تحقق. به راستی صادق الوعد بودن رهبر انقلاب حکایت از چه چیزی دارد؟ آیا جز این است که رهبر حکیم ما مصداق حدیث قدسی؛(( عبدي أطعني أجعلك‏ مثلي‏، أنا مهما أشاء يكون أجعلك مهما تشاء يكون))شده است؟

راستی راز عکس های حاج قاسم در دست معترضان آمریکایی و فریادهای الله اکبر از جلوی کاخ سفید چیست؟

حقیقتاً مجری#انتقام_سخت خود خداست چرا که اتفاقات اخیر ما را متوجه آیه شریفه(وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ  وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ) می کند.

چه انتقامی از این سخت تر که ترامپ قلدر کسی که رویای امپراطوری بر جهان را در سر داشت،  در کاخ سفید با هزاران سیستم فوق امنیتی و پوز دستگاه های اطلاعاتی آمریکا احساس نا امنی کند؟

ثمره خون حاج قاسم بیداری بین المللی است.

شاید از ثمرات خون حاج قاسم این باشد که ابتدا مردم آمریکا از دست مدعیان دروغین حقوق بشر نجات پیدا کنند و بعد از آن رهایی قدس شریف رقم بخورد.

آنچه که مشخص است، افول موریانه ای حاکمیتی است که خود را قدرت بلامنازع جهان معرفی کرده است، این زوال تدریجی با بیداری بین المللی و نه منطقه ای برای رهایی از ظلم و ستم آمریکا و اذنابش در جهان تحقق پیدا خواهد کرد.

والسلام علیکم و رحمه الله.

امیرحسین دهبان نژادیان ،فعال دانشجویی و مسئول مطالبه گری و گفتمان سازی بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج

انتهای پیام/

  • نویسنده : امیرحسین دهبان نژادیان