اهالی روستای پشت تاوه بهمئی از بی توجهی مسئولان نسبت به بازسازی پل این روستا که بالغ بر 9 سال از تخریب آن به واسطه سیل می گذرد ابراز گلایه کردند و از مسئولان استانی خواستند در این خصوص چاره اندیشی کنند.

به گزارش بهمئی نیوز؛ مردم بهمئی سیل ویرانگر پاییز سال ۹۰ شهرستان های بهمئی و بهبهان را هنوز به یاد دارند، سیلی که در آن خسارات زیاد مالی به مردم وارد شد و بالغ به ۸ نفر از مردم در آن حادثه جان خود را از دست دادند.

در گرماگرم سرکشی های مسئولان استانی، منطقه ای و کشوری قول های زیادی مبنی بر جبران خسارات ناشی از سیل به مردم سیل زده داده شد ؛هر چند یک سال بعد از وقوع سیل کار بازسازی آغاز شد اما بعد از گذشت سالها  همچنان شاهد نیمه کاره رها شدن پل ارتباطی روستای پشت تاوه هستیم.

روستای پشت تاوه از توابع بخش مرکزی شهرستان بهمئی است که مردم ولایتمدار و انقلابی آن ۴ شهید والامقام تقدیم انقلاب کردند و متاسفانه با تخریب پل روستا بر اثر سیل و قطع راه ارتباطی، این مردم با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.

یکی از اهالی  این روستا به خبرنگار ما گفت: در سالهای اخیر برای بازسازی پل روستا اعتباراتی در نظر گرفته شد اما بودجه مصوب شده تخصیص داده نشد و این پروژه ضروری برای مردم روستا همچنان به دلیل کمبود اعتبار نیمه کاره رها شده است.

تصاویر تکمیلی خبر را در ادامه مشاهده کنید:

انتهای پیام/