به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: برای حضور در انتخابات و در صورتی که شورای نگهبان من را تأیید صلاحیت کند، مرخصی می‌گیرم. وی درباره تعدد افراد ثبت نام کرده در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: هرکس احساس وظیفه کرده است، عزیز است. اوج عقلانیت این است که جبهه انقلاب تصمیم جمعی بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: برای حضور در انتخابات و در صورتی که شورای نگهبان من را تأیید صلاحیت کند، مرخصی می‌گیرم.

وی درباره تعدد افراد ثبت نام کرده در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: هرکس احساس وظیفه کرده است، عزیز است. اوج عقلانیت این است که جبهه انقلاب تصمیم جمعی بگیرد.

وی اظهار کرد: من ایده‌های تحولی برای کشور دارم و جهت کشور را در جهت دولت آقای رئیسی می دانم که باید استمرار پیدا کند و این راستا نقاط قوت آن تشدید شود و به رفع کاستی با دقت اقدام شود.

زاکانی در پاسخ به این پرسش که اگر در انتخابات رأی نیاورید به شهرداری تهران بازمی گردید، گفت: باید همین بشود ولی رأی می آورم.

شهردار تهران در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص برنامه‌های شهرداری در انتخابات ریاست‌جمهوری، بیان کرد: خط قرمز شهرداری به همه معاونان و شرکت‌ها را گفته‌ام و آن این است که کسی در شهرداری حق کار سیاسی به معنای ورود و تبلیغ برای اشخاص و به طور اولی برای بنده را ندارد. این خط قرمز برای همه داوطلبان است و برای خود من پررنگ‌تر است.

وی ادامه داد: شهرداری تلاش می‌کند تا زمینه را برای مشارکت بالا فراهم کند لذا تلاش می‌کنیم فضا به سمت جذب مشارکت پیش برود.

  • نویسنده : حسین نمازی
  • منبع خبر : خبرگزاری مهر