معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از پیشرفت کند پروژه بیمارستان لیکک اعلام نارضایتی کرد و گفت:احتمال خلع ید پیمانکار پروژه در هفته آینده وجود دارد.

به گزارش بهمئی نیوز؛معاون توسعه، مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ظهر امروز به همراه مسئول دفتر فنی دانشگاه، مدیر شبکه بهداشت و درمان بهمئی و نمایندگان پیمانکار از پروژه احداث بیمارستان ۳۲ تخت خوابی شهر لیکک بازدید کردند.

جلال پوران فرد در این بازدید با عصبانیت از روند کند پیشرفت پروژه، خواهان نشست فوری در این راستا و تعیین تکلیف پیمانکار شد.

وی با اعلام عدم رضایت از پیشرفت پروژه،گفت:پیمانکار پروژه به همراه کلیه عوامل اجرایی باید در نشست روز یکشنبه در دانشگاه یاسوج  حاضر شوند و برای علت کندی پروژه پاسخگو باشند.

پوران فرد با بیان اینکه در سه ماه گذشته دوبار دیگر هم از پروژه سرکشی کردم و تذکرات لازم داده شد، خاطرنشان کرد:قرار بود پیمانکار پروژه را حتی زودتر از موعد مقرر تحویل دهد اما این مهم محقق نشد.

وی گفت:هفته آینده  پروژه نصب آساسنور و سیستم سرمایشی بیمارستان به مناقصه می رود و به زودی این دو بخش از پروژه تکمیل می شود.

معاون توسعه، مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این سفر قول مساعد داد تا ۲۰۰ میلیون به  تعمیر و تجهیز  پانسیون های شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی اختصاص دهد.

تصاویر تکمیلی خبر:

انتهای پیام/