مجتمع ورزشی مرکزی شهر لیکک در شبها یکی از محیط های آسیب زاست که باید مسئولان در این راستا چاره اندیشی کنند.

به گزارش بهمئی نیوز؛ مجتمع ورزشی مرکزی شهر لیکک در شبها به دلیل نبود روشنایی در محیط خارج از سالن ها و ورودی آن،فضایی بی روح و یکی از محیط های آسیب زاست که باید مسئولان در این راستا چاره اندیشی کنند.

نبود نور کافی و نداشتن درب ورودی قابل کنترل این محیط را برای شهروندان به خصوص ورزشکاران ناامن و آسیب زا کرده است به گونه ای که گزارشهای مردمی حاکی از پرسه زدن معتادان در این محیط حوالی شب است.

با وجود اینکه زیرساخت ها برای حضور خانواده ها برای پیاده روی در این مکان فراهم شده است اما نبود نورکافی در شب و گرمای بالا در روز عملا این فرصت را از خانواده گرفته است.

هر چند چارت استقلال اداره ورزش و جوانان شهرستان در سالهای اخیر مصوب شد اما تاکنون نه نیروی انسانی کافی برای آن بکارگیری شد و نه به وضعیت درب ورودی و فضاسازی محیطی آن رسیدگی شد.

می طلبد مسئولان شهرستانی به خصوص فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان نسبت به رفع این مشکلات به خصوص دفع خطرات ناشی از کمبود نور در شب و جلوگیری از آسیب های اجتماعی در این محیط ورزشی اقدام و از مسئولان استانی به خصوص استانداری و مدیرکل ورزش و جوانان مطالبه گری کنند.

تصاویر تکمیلی خبر:

انتهای پیام/