نماینده کهگیلویه بزرگ در دیدار با رئیس صندوق توسعه ملی قول تزریق اعتبار ارزی برای پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی دهدشت و سفر مسئولان کشور به حوزه انتخابیه خود را گرفت.

به گزارش بهمئی نیوز؛نشست بررسی پروژه های کهگیلویه بزرگ با حضور حجت الاسلام سید محمد موحد(نماینده مجلس)،استاندار کهگیلویه و بویراحمد،دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس صندوق توسعه ملی و همچنین سرمایه گذار نیروگاه سیکل ترکیبی در محل صندوق توسعه ملی برگزار شد.

حجت الاسلام سید محمد موحد در این نشست با اشاره به اهمیت نیروگاه سیکل ترکیبی و نیاز مبرم شهرستان کهگیلویه به تامین برق پایدار در تمامی فصول، گفت: روندی که تاکنون در این خصوص پیش رفته است کند بوده و انتظار می رود با کمک همه عزیزان و به ویژه صندوق توسعه ملی این پروژه شتاب بیشتری بگیرد.
نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ظرفیت این پروژه نیروگاهی، تصریح کرد: این پروژه می‌تواند مشکلات برقی استان را رفع کند و در آینده نزدیک هم برق را به دیگر استانها صادر کند.
حجت الاسلام موحد با تقدیر از زحمت های استاندار و سرمایه گذار این پروژه خاطرنشان کرد: دکتر شهیدزاده همیشه یار و همراه مناطق محروم بودند و خواستار توجه ویژه این صندوق به نیروگاه سیکل ترکیبی پادوک شد.
شهیدزاده، رئیس صندوق توسعه ملی با تقدیر و تشکر از نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی به دلیل پیگیری پروژه‌های استان، گفت: در هفته آینده مصوبه این پروژه را از دولت خواهیم گرفت و اعتبارات ارزی آن به زودی تزریق خواهد شد.
در این دیدار به صورت تلفنی با مدیرعامل پتروپارس و مدیرعامل پتروشیمی دهدشت آخرین وضعیت پتروشیمی دهدشت نیز مورد بررسی قرار گرفت که صندوق توسعه ملی قول مساعد برای پیگیری مشکلات و تزریق تسهیلات برای این پروژه را  نیز داد.
در پایان نشست مقرر شد دکتر شهیدزاده ، معاون برنامه بودجه کشور و جمعی از مدیران عامل بانکهای کشور بازدیدی از شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده داشته باشند تا به خوبی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود را بررسی کنند و گام‌های موثری برای پیشبرد توسعه در کهگیلویه بزرگ برداشته شود.
انتهای پیام/