تعداد زیادی از فعالان فضای مجازی منافقین دهه ۴۰ و ۵۰ خود را می گذرانند و این موضوع وظیفه آحاد مردم برای مقابله با آنها را در فضای مجازی نشان می دهد.

به گزارش بهمئی نیوز؛نماز جمعه این هفته شهر لیکک به امامت حجت الاسلام سید محمد یوسف افروعی اقامه شد.

حجت الاسلام افروغی ابتدا با گرامیداست سالروز برگزاری اولین نماز جمعه در کشور،با تاسی از آیات و احهدیث به اهمیت و جایگاه نماز جمعه پرداخت.

وی گفت:آنقدر نماز در کلام حضرت رسول اکرم مهم است که می فرماید اگر کسی در روز جمعه کارگر دارد،روز جمعه اجازه اقامه این نماز به آنها داده شود و در صورت ممانعت از حضور در این نماز، گناه کرده است.

خطیب نماز جمعه بهمئی با بیان حدیثی دیگر در تبیین جایگاه نماز جمعه، تصریح کرد:دو رکعت نماز جمعه ثواب یک حج مقبول دارد.

حجت الاسلام افروغی در فرازی دیگر از خطبه های امروز با گرامیداشت عملیات مرصاد، گفت:در این عملیات منافقینی که در جنایات عیر انسانی خود دست به ترور و حتی آتش زدن کودکان ما هم زده بودند،شکست مفتضحانه ای خوردند.

وی افزود:هر چند در آن زمان شکست خوردند اما با پناهندگی به عراق و آلبانی و سایر کشورها و کادر سازی جدید همچنان در سیلوهای بزرگ در حال عملیات در فضای مجازی هستند و جدیدا علیه دستگاه قضا هشتگ #اعدام_نکنید راه انداختند.

حجت الاسلام افروغی با بیان اینکه امیدواریم ما عملیات مرصادی در فضای مجازی علیه منافقین داشته باشیم،گفت: تعداد زیادی از فعالان فضای مجازی منافقین دهه ۴۰ و ۵۰ خود را می گذرانند و این موضوع وظیفه آحاد مردم برای مقابله با آنها را در فضای مجازی نشان می دهد.

امام جمعه شهر لیکک در ادامه با اشاره به اوضاع نابسامان اقتصاد به خصوص بازار ارزش و افزایش تورم،خاطر نشان کرد:در حال حاضر بر اثر این بی تدبیری دولتمردان، قیمت  برخی کالاها تا ۵ برابر افزایش یافت.

وی در فرازی دیگر از خطبه های امروز گفت:فنی و حرفه ای در شهرستان ما و حتی در استان هدایت شده و برنامه ریزی شده نیست و باید متناسب با روز تلاش کند تا افراد توانمند تحویل جامعه دهد ؛برای نمونه ظرفیت بالائی در حوزه کشت گیاهان دارویی ، دامپروری و کشت های جدید که نیاز به آب کمتری دارد هست اما در این حوزه ها کار نشده است.

حجت الاسلام افروغی تصریح کرد:الان مهندسین  از سنگ و حتی هوای آزاد عناصری دریافت می کنند که با قیمت بالا می فروشند، سیاست گذاری شورای اشتغال و کار باید در شهرستان بهمئی اجرایی شود.

وی افزود:فضای بورس که الان رونق دارد اما احتمال شکستن حباب در آن وجود دارد،مسئولان باید در این زمینه هم آموزش های لازم را به مردم بدهند.

امام جمعه شهر لیکک با اشاره به افزایش دمای هوا در روز های اخیر،گفت:برق شهرستان در حال کمتر از حد نیاز تامین می شود،ایثار هم این است که در چنین شرایطی صرفه جویی کنیم و وسایل اضافی و غیر ضرور برقی را استفاده نکنیم.

انتهای پیام/