با حکمی از سوی مدیرکل فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد،مدیر جدید فنی و حرفه ای بهمئی منصوب شد.

به گزارش بهمئی نیوز؛ با حکم مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد سرپرست جدید سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهمئی منصوب شد.

سیدنورالله هدایت در این حکم هادی منصوری را  به سمت سرپرستی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهمئی منصوب کرد.

در حکم معرفی رئیس جدید فنی و حرفه ای بهمئی آمده است:

جناب آقای هادی منصوری

باسلام

نظر به سوابق تخصصی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان” سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهمئی” منصوب می شوید.
انتظار دارد با حسن تدبیر و همراهی مربیان و همکاران آن مرکز آموزشی، ضمن حفظ انسجام سازمانی و ارتقاء سطح خدمات، در طول دوره تصدی اهتمام کامل در رعایت اصول “عدالت محوری”، “انقلابیگری”، “مردم داری”، “پاکدستی” و “قانون مداری” را معمول نمائید.
امید است با اتکال به حضرت باریتعالی در انجام وظایف محوله گام های مؤثری در راستای تحقق اهداف عالیه سازمان آموزش فنی و حرفه ای بردارید.

به گزارش بهمئی نیوز؛در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان  از خدمات الله داد محمدی، رئیس پیشین تجلیل و هادی منصوری به عنوان رئیس جدید اداره فنی و حرفه ای شهرستان بهمئی معارفه شد.هادی منصوری کارشناس مدیریت صنعتی و دانشجوی ارشد مدیریت صنعتی می باشد.

علی محمدی، فرماندار شهرستان بهمئی توجه جدی به موضوع آموزش های اصولی فنی و حرفه ای را خواستار شد و گفت : باید با برنامه ریزی دقیق و علمی نسبت به موضوعات فنی و حرفه ای به بهترین نحو اقدام کرد.

انتهای پیام/