فرمانده انتظامی بهمئی گفت: ورودی مسیرهای مناطق گردشگری این شهرستان به منظور جلوگیری از تشدید شیوع ویروس کرونا، از فردا به مدت سه روز مسدود می‌شود.

به گزارش بهمئی نیوز؛سرهنگ سید نورالله تقوی نژاد با اشاره به وضعیت نارنجی رو به قرمز کرونایی شهرستان، تصریح کرد: ورودی مسیرهایی گردشگری بهمئی به خصوص امامزادگان دوسیداله،بابا احمد ،  تنگه ماغر،سولک،قلعه نادر،برم الوان و پارکهای جنگلی دو قلعه سربریده و تنگ ابدال که بیشترین بازدید کننده را در سالهای گذشته داشتند،از فردا تا صبح ۱۴ فروردین مسدود است و گردشگرانی که قصد ورود به این مناطق را داشته باشند، دچار مشکل می شوند.

 

وی افزود: همچنین کلیه مسیرهای ورودی شهرستان از سمت استانها و شهرستان های همجوار به منظور جلوگیری از ورود خودروی گردشگران مسدود می شود تا از ایجاد موج چهارم شیوع کرونا جلوگیری شود.

 

تقوی نژاد خاطرنشان کرد:در راستای عمل به وظایف قانونی، اجرای مصوبات ستاد کرونای شهرستان و صیانت از سلامت شهروندان در برابر موج جدید کرونا، به تمامی شهروندان و گردشگران هشدار می دهیم کلیه خودروهای با پلاک بومی یا غیر بومی که در مسیر های مناطق گردشگری و تفریحی تردد داشته باشند،جریمه سنگین می شوند.

 

سرهنگ تقوی نژاد افزود:در این راستا گشت های ثابت و سیار پرسنل نیروی انتظامی با همکاری ستاد کرونا و استفاده از ظرفیت بسیجیان به صورت شبانه روزی در این ایام در دستور کار ماست.

 

فرمانده انتظامی بهمئی در پایان گفت:به شهروندان توصیه می کنیم این سه روز را در منزل بمانند تا ضمن تضمین سلامت خود و خانواده،جان شهروندان دیگر را به خطر نیندازند.

 

انتهای پیام/