ا وجود اینکه ئیس پلیس راهور تهران بزرگ نسبت به استفاده از ربات «همستر کامبت» در حین رانندگی هشدار داد برخی منابع حبری به نقل از  نهادهای امنیتی و قضایی نیز پیش تر نسبت به خطرات مختلف کابران این ربات تلگرامی هشدار داده اند.

با وجود اینکه ئیس پلیس راهور تهران بزرگ نسبت به استفاده از ربات «همستر کامبت» در حین رانندگی هشدار داد برخی منابع حبری به نقل از  نهادهای امنیتی و قضایی نیز پیش تر نسبت به خطرات مختلف کابران این ربات تلگرامی هشدار داده اند.

سزهنگ سید ابوالفضل موسوی پور رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: متاسفانه حتی شاهد هستیم که موتورسواران نیز در حال انجام این بازی هستند و این مسئله برای راکبان موتورسیکلت‌ها بسیار خطرناک‌تر است، زیرا با کوچکترین بی احتیاطی موتورسیکلت به زمین برخورد می‌کند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست که در حین رانندگی تمام حواس خود را به جلو بدهند و از تلفن همراه خود برای هر هدفی استفاده نکنند.

وی افزود: لازم است عابران پیاده هم هنگام عبور از عرض خیابان و … از توجه به این بازی پرهیز کرده و با حواس جمع وارد خیابان شوند.

به گزارش بهمئی نیوز مدتی است یک بازی تلگرامی نحت عنوان همستر با هدف جمع آوری سکه مجازی به شدت بین اقشار مختلف جامعه خصوصا” نوجوانان و جوانان شایع شده که علاوه بر خطرات کلاهبرداری و خالی کردن حساب کاربران موجبات اتلاف وقت ، مشغول شدن در گوشی تلفن همراه و آسیب های جسمی ،فکری و روانی شده و از لحاظ فقهی نیز محل اشکال می باشد.

  • نویسنده : عبدالمحمد نمازی
  • منبع خبر : بهمئی نیوز