نجات نیا در پیامی از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد خواست در انتخابات 28 خراد حضوری پرشور داشته باشند.

به گزارش بهمئی نیوز؛دبیر شورای راهبردی کمیته ارتباطات سید ابراهیم رئیسی در پیامی از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد خواست در انتخابات ۲۸ خراد حضوری پرشور داشته باشند.

متن پیام سید فرزاد نجات نیا:

هوالمحبوب

“ان الله لایغیروا ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم”

همانطور که همه شاهدید، وضع نابسامانی کشور را در بر گرفته. از یک طرف نرخ ارز و دلار روز به روز بالا می رود و عده ای شکم باره منتفع می‌شوند. از طرف دیگر هر روز شاهد وقوع اتفاق های عجیب و غریب و دردناکی در گوشه گوشه این مرز و بوم هستیم. بی‌آنکه دلیلش را برای مان بازگو کنند! گویی مردمان این سرزمین نامحرمند و خودشان فقط حق دارند!

سالهاست که به بهانه های مختلف، پای این مردم را در غل و زنجیر بی تدبیری میخکوب کرده و امکان هر حرکتی را از آنها گرفته اند تا به راحتی بر طیاره های خودشیفتگی و تَبختُر سوار شوند و از بالا به مردم درد کشیده نگاه کنند.

به راستی بس نیست این جفایی که هر روزه بر مرد و زن زحمت کش میهن مان روا می‌دارند و بی آنکه حتی به اندازه یک خارش، متوجه درد و رنجی باشند که مردم شهر و روستا و مناطق محروم با آن دست به گریبان اند!

همشهریان و هم استانی های غیور، وقت تغییر و تحول است. تغییر هر آنچه که با حلوا حلوا بر مردم جاری ساختند و کامی شیرین نشد! و زیر بار نتایج آنهم نمی‌روند. پر مدعا صدای خود را دو رگه می کنند و داد مسکین سر می‌دهند. بی آنکه بدانند که مسکین چیست و چگونه و در کجا زندگی می کند!؟

پس دستانتان را به زانوهای خود تکیه دهید و بلند شوید. تا با هم و در کنار هم، با حمایت سید محرومان تغییر را فریاد بزنیم.

بی تردید هیچ کاری، نشدنی نیست، فقط یک یا علی نیاز دارد و بس!
به امید استقرار دولت مردمی و تشکیل ایرانی عزتمند و قدرتمند!

سید فرزاد نجات نیا
دبیر شورای راهبردی کمیته ارتباطات سید ابراهیم رئیسی

انتهای پیام/