رفع نیازمندی ها و کمبودهای زیر ساختی این حوزه ها به ویژه در روستاها به شادابی و امیدواری مردم و جلوگیری از مهاجرت آنان و عدم حاشیه نشینی شهری کمک شایانی می نماید.

به گزارش بهمئی نیوز؛نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت.

متن پیام عدل هاشمی پور به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

توسعه و ابعاد آن به ویژه در حوزه زیر ساخت در محدوده شهری و روستایی علاوه بر سیاست گزاری های کلان و لزوم توجه عادلانه از سوی مسئولان اجرایی در توزیع بودجه و اعتبار با اولویت قرار دادن مناطق کم برخوردارتر، نیازمند تلاش و جدیت شهرداران و دهیاران نیز می باشد چرا که شهرداری و دهیاری نهادی عمومی با رویکرد خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردمی است.
رفع نیازمندی ها و کمبودهای زیر ساختی این حوزه ها به ویژه در روستاها به شادابی و امیدواری مردم و جلوگیری از مهاجرت آنان و عدم حاشیه نشینی شهری کمک شایانی می نماید که نیازمند تلاش و دوندگی مضاعف شهرداران و دهیاران و مشارکت بهتر و بیشتر مردم می باشد که در سالهای اخیر اقدامات مناسب و مؤثری انجام شد اگرچه کافی نبوده و نیست.
14 تیرماه و نامگذاری آن به نام روز شهرداری ها و دهیاری ها فرصت مغتنمی است تا ضمن ارج گذاشتن به تلاش و زحمات شهرداران و دهیاران با برنامه ریزی مناسب در صدد رفع دغدغه و تکمیل مطالبات به حق عمومی آنان باشیم.
ضمن خدا قوت این روز را به حضور این عزیزان تبریک عرض می نمایم و سلامتی و سربلندی آنان را از خداوند سبحان مسئلت دارم
عدل هاشمی پور،نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی
انتهای پیام/