محموله بیش از 90 کیلوگرمی مواد مخدر به همت نیروی انتظامی بهمئی کشف وضبط شد.

به گزارش بهمئی نیوز؛ فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی از کشف یک محموله بزرگ مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ سید نوراله تقوی نژاد گفت : در یک عملیات مشترک ماموران انتظامی دو شهرستان لنده و بهمئی حوالی روستای گرمانشاد بهمئی به یک خودرو مشکوک می شدند که  بعد از بازرسی یک محموله مواد مخدر از آن کشف و ضبط شد.

وی افزود:در این خودرو ۹۰ کیلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد و خودروی حامل مواد جهت طی کردن مراحل قضائی به مرکز(لیکک)منتقل شد.

سرهنگ تقوی خاطرنشان کرد:متاسفانه سرنشین یا سرنشینان خودرو از تاریکی شب استفاده کرده و متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی گفت: از این مقدار مواد توقیف شده سهم شهرستان لنده ۴۰ کیلو گرم و سهم شهرستان بهمئی ۵۰ کیلو و ۷۳۰ گرم بود.

سرهنگ تقوی با بیان اینکه نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر برخورد قاطع و قانونی کرده و با گشت های شبانه روزی همواره مسیر را برای ترانزیت مواد مخدر ناامن می کند،خاطرنشان کرد:از شهروندان می خواهیم پليس را درتامين امنيت جامعه ياري نمايند و اخبار و گزارشات خود پيرامون فعاليت قاچاقچيان، خرده فروشان و مخلان نظم و امنيت جامعه را از طريق تماس با۱۱۰ به ماموران نيروي انتظامي اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی در پایان گفت:جزئیات دقیق تر این عملیات به زودی از طریق صدا و سیما به مردم شریف شهرستان و استان اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/