رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی پایتخت از کشف ۱۰۰ هزار قطعه لوازم یدکی تقلبی خودرو در محله نعمت آباد خبر داد و گفت: در این ارتباط ۲ نفر دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی قاسم‌پور روز پنجشنبه اظهار کرد: روز گذشته (۱۱ بهمن) تیم عملیات کلانتری ۱۵۵ نعمت آباد با رصد اطلاعاتی، یک کارگاه غیرمجاز در آدرس اتوبان شهید سعیدی که اقدام به تولید قطعات تقلبی خودرو با استفاده از ضایعات با پوشش کالای نو شرکتی را با برندهای مختلف بسته بندی و در سطح شهر تهران به فروش می‌رساند، شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران پلیس از هماهنگی با مقام قضایی به محل اعزام و ضمن بازدید و کارشناسی توسط نماینده وزارت صمت، مشخص شد قطعات خودرو موجود در این انباری به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیارد ریال، تقلبی است.

به گفته وی، افراد سودجو با راه اندازی خط تولید قصد توزیع این قطعات را در بازار داشتند که قبل از هر گونه اقدامی با هوشیاری و رصد مامورین کلانتری ۱۵۵ نعمت آباد شناسایی و این مکان پلمب شد.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اینکه این قطعات تقلبی علاوه برآسیب رساندن به خودرو باعث به خطر انداختن جان شهروندان می‌شود، ادامه داد: ۲ نفر از افراد متخلف و مرتبط پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.انتهای پیام