اهالی روستای دوراک با ابراز گلایه از عدم ساماندهی مناسب گلزار شهدای این روستا از مسئولان خواستند تا در این خصوص تلاش به رفع مشکلات کنند.

به گزارش بهمئی نیوز؛ساماندهی اصولی گلزار شهدا نه تنها مطالبه خانواده های شهید بلکه مطالبه اهل فرهنگ و آرمانهای شهدا است  و در این رابطه اهالی روستای دوراک بهمئی با ابراز گلایه از عدم ساماندهی گلزار شهدای این روستا از مسئولان خواستند تا چاره اندیشی شود.

اهالی روستای دوراک بهمئی از مشکلات گلزار شهدای این روستا به خصوص کمبود روشنایی در محیط گلزار از مسئولان گلایه کردند و ابراز داشتند :شهدا جان خود را فدا کردند تا ما زنده بمانیم و آسایش و آرامش داشته باشیم،آنها حق بزرگی بر گردن ما دارند و این راه روشنی است که خداوند به ما داده است.

سید شکرالله دهبان زاده، از اهالی این روستا به خبرنگار ما گفت:گلزار شهدای دوراک دوسالی است که فاقد روشنایی است و ساماندهی خوبی در این رابطه انجام نشده است..

وی افزود:  این روستا دارای ده شهید والامقام است که گلزار مطهر سه تن از  این شهدای عزیز در شهر لیکک است.

دهبان زاده خاطرنشان کرد:روستای دوراک بهمئی نسبت به جمعیت بیشترین آمار شهدا را دراستان به خود اختصاص داده است که لازم است در راستای تکریم مقام شهدا، به گلزار شهدای روستا توجه ویژه شود.

وی گفت: در حال حاضر گلزار شهدا ومسجد این روستا فاقد برق وروشنایی است.

دهبان زاده در پایان با تاکید بر لزوم توجه مسئولان شهرستان به مشکلات گلزار شهدای این روستا، گفت:  امسال برای عزاداری سالار شهیدان مردم نتوانستند شبانه به زیارت گلزار شهدا و مسجد این روستا که در کنار هم بنا شده اند بروند و عزاداری کنند.

تصاویر تکمیلی خبر:

انتهای پیام/