بیوکانی گفت: اعتبارات جذب شده از حوزه نفت به بهمئی در مجموع نزدیک به 80 میلیارد ریال بود که هزینه احداث چند سالن و زمین چمن در سطح شهرستان شد.

به گزارش بهمئی نیوز؛رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی از افتتاح چمن های مصنوعی و یک سالن ورزشی از محل اعتبارات نفت این شهرستان خبر داد.

عاطفه بیوکانی تصریح کرد:نماینده سابق بهمئی در مجلس شورای اسلامی تلاش و رایزنی های خوبی در راستای تخصیص اعتبارات نفتی به شهرستان داشت که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود:از محل همین اعتبارات پروژه های ورزشی خوبی در سطح شهرستان احداث و تکمیل شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی خاطرنشان کرد:اعتبارات جذب شده در مجموع نزدیک به 80 میلیارد ریال بود که هزینه احداث چند سالن و زمین چمن در سطح شهرستان شد.

بیوکانی گفت: در شهرک مسکن مهر لیکک یک مجتمع ورزشی شامل ۲ سالن و یک چمن مصنوعی بود که سال گذشته  با  حضور وزیر ورزش و جوانان، نماینده شهرستان ،استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان و مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.

وی افزود : یک زمین چمن مصنوعی هم در  مجتمع مرکزی شهرستان جنب اداره ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.

بیوکانی تصریح کرد : دو زمین چمن مصنوعی در شهرک ولیعصر و روستای آب الوان داریم که هنوز به اتمام نرسیدند.

وی گفت: دو پروژه احداث زمین چمن روستای آب الوان در حال حاضر با پیشرفت ۹۵ درصدی و چمن شهرک ولیعصر با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی نیازمند تخصیص بودجه هستند.

بیوکانی  گفت: از کلیه مسئولان استانی و شهرستانی به خصوص استاندار،مدیرکل ورزش و جوانان،فرماندار شهرستان و نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی تقاضا داریم برای تامین اعتبار این پروژه های ورزشی نیمه تمام و بهره برداری از آنها اقدام کنند.

وی افزود:مجموعه نفت شامل 2 سالن ورزشی و 1 چمن مصنوعی واقع در مسکن مهر،ساختمان خانه جوان،چمن مصنوعی مجموعه اداره،پیست دومیدانی،پیست دوچرخه سواری و سالن ورزشی چندمنظوره سر آسیاب بود که در سال گذشته به بهره برداری رسیدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی تصریح کرد:در مجموع سالن ورزشی کت با 90 در صد پیشرفت، چمن مصنوعی آب الوان 95 درصد پیشرفت، سالن گچبلند با 70 درصد در حال ساخت،چمن شهرک ولیعصر با 85 درصد پیشرفت،چمن سیاهشیر با 30 درصد پیشرفت،مهمانسرای اداری با 30درقد پیشرفت و زیرسازی محوطه 10 درصد پیشرفت نیازمند تامین اعتبار هستند.

 انتهای پیام/